Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BXV06AGS
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BXV06AGS
Δείκτης: 6002
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 600 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Came ZN7 και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 600 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ιδιωτικές κατοικίες και συγκροτήματα κατοικιών |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZN7 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 20 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 600 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | Εντατική λειτουργία (HEAVY-DUTY SERVICE) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 11 A |
| Ισχύς | 270 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 106 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | {brak danych} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 290 × 212 × 363 mm |
| Βάρος | 11,7 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή