Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BXV06AGF
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BXV06AGF
Δείκτης: 6006
Γρήγορο μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 600 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση και οικιστικά συγκροτήματα. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Came ZN7V και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 600 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | ιδιωτικές κατοικίες και συγκροτήματα κατοικιών |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZN7V |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 20 m/min |
|---|---|
| Δύναμη | 330 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 150 000 |
| Κατανάλωση ρεύματος | 10 A |
| Ισχύς | 240 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 106 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | {brak danych} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 290 × 212 × 425 mm |
| Βάρος | 13,5 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή