Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BXV04AGE
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BXV04AGE
Δείκτης: 6080
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 400 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση, οικιστικά συγκροτήματα και πολυκατοικίες. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο, εξελιγμένο πίνακα ελέγχου Came ZBC1. Εξοπλισμένο με μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 400 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προηγμένες ηλεκτρονικές λύσεις για βιομηχανικές εγκαταστάσεις |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZBC1 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 20 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 350 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 150000 κύκλοι |
| Κατανάλωση ρεύματος | 7 A |
| Ισχύς | 170 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 106 mm (προς τον άξονα) |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | {brak danych} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 290 × 212 × 425 mm |
| Βάρος | 12 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή