Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BX608AGS
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BX608AGS
Δείκτης: 1864
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 800 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 230V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Came ZBX6N και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 800 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZBX6N |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V AC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 17,5 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 800 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 17 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 2,5 A |
| Ισχύς | 520 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 105 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 300 × 242 × 308 mm |
| Βάρος | 15 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή