Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BKX08AGF
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BKX08AGF
Δείκτης: 6060
Πολύ γρήγορο μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 800 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή και βιομηχανική χρήση. Κινητήρας χωρίς ψήκτρες 24 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο εξελιγμένο πίνακα ελέγχου Came ZBB3. Εξοπλισμένο με μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 800 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZBB3 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 40 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 800 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | Συνεχής λειτουργία |
| Κατανάλωση ρεύματος | 8 A |
| Ισχύς | 390 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | M4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 101 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔ σε M6, Came 88001-0173 |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 340 × 226 × 385 mm |
| Βάρος | 17 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή