Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BKV25AGS
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BKV25AGS
Δείκτης: 6010
EAN:
8050456074027
Μοτέρ για πολύ βαριές συρόμενες πόρτες με βάρος έως 2500 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 36V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο εξελιγμένο πίνακα ελέγχου Came ZN8. Εξοπλισμένο με μηχανικούς τερματικούς διακόπτες και Γρανάζι module 6.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 2500 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZN8 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 36 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 20 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 1000 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | ΣΥΝΕΧΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ |
| Κατανάλωση ρεύματος | 10 A |
| Ισχύς | 300 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | M6 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 95 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔ σε M4, Came 88001-0172 |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 400 × 260 × 412 mm |
| Βάρος | 21 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή