Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BKS22AGE
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BKS22AGE
Δείκτης: 1823
EAN:
8050456067647
Μοτέρ για βαριές συρόμενες πόρτες με βάρος έως 2200 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 230V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Came ZBKN, μηχανικούς τερματικούς διακόπτες και Γρανάζι module 4.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 2200 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZBKN |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V AC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 17,5 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 1500 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 22 κύκλοι ανά ώρα, 19 κύκλοι συνεχόμενα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 2,5 A |
| Ισχύς | 580 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 105 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔, για module 6 |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 326 × 262 × 360 mm |
| Βάρος | 21 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή