Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BKS18AGS
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BKS18AGS
Δείκτης: 1825
EAN:
8050456067616
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 1800 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 230V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Came ZBKN, μηχανικούς τερματικούς διακόπτες και Γρανάζι module 4.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 1800 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συρόμενες πύλες μήκους έως 20 m |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZBKN |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V AC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 17,5 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 1150 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 14 κύκλοι/ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 4,2 A |
| Ισχύς | 480 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 105 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | {brak danych} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 326 × 262 × 360 mm |
| Βάρος | 19,5 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή