Pohon posuvné brány NiceHome FILO 400
Výrobce: NiceHome
Index výrobce: FILO400C
Kód: 2109
Pohon pro posuvné brány o hmotnosti do 400 kg. Určen pro rezidenční použití. Motor 24V. Vybaven vestavěnou řídicí jednotkou Nice CL101 včetně integrovaného Rádiový přijímač a mechanickými koncovými spínači.
Technická specifikace
| Maximální hmotnost brány | 400 kg |
|---|---|
| Použití | Domovní |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ NiceHome CL101 |
| Vestavěný rádiový přijímač | ✔ |
| Napájení | 230 V AC |
| Napájení motoru | 24 V |
| Koncové spínače | Mechanické |
| Synchronní provoz dvou pohonů | ✘ |
Výkon
| Rychlost posuvu | 20 cm za sekundu |
|---|---|
| Síla | 100 N |
| Pracovní cykly | 24 cykly za hodinu |
| Odběr proudu | {brak danych} |
| Výkon | 370 W |
Ozubené kolo
| Modul ozubeného kola | 4 |
|---|---|
| Výška k horní části ozubeného kola | 90 mm |
| Možnost výměny za jiné | ✔, na ocelové Nice PD0710A0000 |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP44 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 248 × 305 × 216 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu