Pohon posuvné brány Nice ROBUS RBS400
Výrobce: Nice
Index výrobce: RBS400
Kód: 399
Pohon pro posuvné brány o hmotnosti do 400 kg. Určen pro rezidenční použití. Motor 24V. Vybaven vestavěnou řídicí jednotkou Nice MCU1 včetně integrovaného Rádiový přijímač a magnetickými koncovými spínači.
Technická specifikace
| Maximální hmotnost brány | 400 kg |
|---|---|
| Použití | Domovní |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ Nice MCU1 |
| Vestavěný rádiový přijímač | ✔ |
| Napájení | 230 V AC |
| Napájení motoru | 24 V |
| Koncové spínače | Magnetické |
| Synchronní provoz dvou pohonů | ✔ |
Výkon
| Rychlost posuvu | 34 cm za sekundu |
|---|---|
| Síla | 150 N |
| Pracovní cykly | 35 cyklů za hodinu |
| Odběr proudu | 1,1 A |
| Výkon | 250 W |
Ozubené kolo
| Modul ozubeného kola | 4 |
|---|---|
| Výška k horní části ozubeného kola | 85 mm |
| Možnost výměny za jiné | ✔, na ocelové |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP44 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 ÷ +55 °C |
| Rozměry | 363 × 238 × 364 (v) mm |
| Hmotnost | 11,2 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu