Pohon posuvné brány Hörmann LineaMatic
Výrobce: Hörmann
Index výrobce: LINEAMATIC
Kód: 586
Pohon pro posuvné brány o hmotnosti do 250 kg. Určen pro rezidenční použití s nízkým zatížením. Motor 24 V. Vybaven vestavěnou řídicí jednotkou s displejem pro snadnou konfiguraci a integrovaným Rádiový přijímač BiSecur.
Technická specifikace
| Maximální hmotnost brány | 250 kg |
|---|---|
| Použití | Domovní |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ |
| Vestavěný rádiový přijímač | ✔ Hörmann BiSecur |
| Napájení | 170–260 V AC, 50/60 Hz |
| Napájení motoru | 24 V |
| Koncové spínače | Magnetické |
| Synchronní provoz dvou pohonů | ✘ |
Výkon
| Rychlost posuvu | 22 cm za sekundu |
|---|---|
| Síla | 160 N |
| Pracovní cykly | 5 cyklů za hodinu, maximálně 20 cyklů za den |
| Odběr proudu | {brak danych} |
| Výkon | {brak danych} |
Ozubené kolo
| Modul ozubeného kola | 4 |
|---|---|
| Výška k horní části ozubeného kola | 94 mm |
| Možnost výměny za jiné | ✘ |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP44 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Rozměry | 253 × 256 × 193 mm |
| Hmotnost | {brak danych} |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Hörmann KG Verkaufsgesellschaft
Upheider Weg 94-98
33803 Steinhagen
Německo
Telefonní číslo: +49 5204 915100
E-mail: info@hoermann.de
Upheider Weg 94-98
33803 Steinhagen
Německo
Telefonní číslo: +49 5204 915100
E-mail: info@hoermann.de
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu