Pohon posuvné brány Came BKV20AGE
Výrobce: Came
Index výrobce: BKV20AGE
Kód: 6102
Pohon pro těžké posuvné brány o hmotnosti do 2000 kg. Určen pro průmyslové použití. Motor 36V. Vybaven vestavěnou pokročilou řídicí jednotkou Came ZN8. Vybaven magnetickými koncovými spínači.
Technická specifikace
| Maximální hmotnost brány | 2 000 kg |
|---|---|
| Použití | Průmyslové |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ Came ZN8 |
| Vestavěný rádiový přijímač | ✘ |
| Napájení | 230 V AC |
| Napájení motoru | 36 V DC |
| Koncové spínače | Magnetické |
| Synchronní provoz dvou pohonů | ✔ |
Výkon
| Rychlost posuvu | 20 cm za sekundu |
|---|---|
| Síla | 900 N |
| Pracovní cykly | Nepřetržitý provoz |
| Odběr proudu | 9 A |
| Výkon | 250 W |
Ozubené kolo
| Modul ozubeného kola | M4 |
|---|---|
| Výška k horní části ozubeného kola | 95 mm |
| Možnost výměny za jiné | ✔ pro M6, Came 88001-0173 |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP54 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 400 × 260 × 412 mm |
| Hmotnost | 21 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu