Dálkový ovladač kompatibilní s Tousek – 433 MHz
Výrobce: Proxima
Index výrobce: PXATUS433
Kód: 1171
EAN:
5904151026108
Vysílač se 4 tlačítky, pracující na frekvenci 433,92 MHz a kompatibilní s kódováním Tousek RS 433. Přívěsek umožňuje nošení u klíčů. Produkt polské firmy Proxima.
Technická specifikace
| Frekvence | 433,92 MHz |
|---|---|
| Počet kanálů | 4 |
| Kódování | Tousek Rolling Code RS 433 |
| Modulace | AM / ASK |
| Typ baterie | 1 × 3 V, CR2 |
| Rozměry | ⌀28 × 40 mm |
| Provozní teplota | 0 °C ÷ +50 °C |
| Nástěnný držák | ✘ |
| Kroužek na klíče | ✘ |
| Baterie | ✔ Přiložena |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Proxima Sp.j. W.M. Fredrych, M. Fredrych
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polsko
Telefonní číslo: +48 56 660 20 00
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polsko
Telefonní číslo: +48 56 660 20 00
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu