Dálkový ovladač Nice ON3ELR – LR
Výrobce: Nice
Index výrobce: ON3ELR
Kód: 355
Obousměrný vysílač se 3 tlačítky, pracující na frekvenci 433,75 MHz a kompatibilní s kódováním LR. Kompatibilní pouze s rádiovým přijímačem Nice OXILR.
Technická specifikace
| Frekvence | 433,75 MHz |
|---|---|
| Kódování | Nice LR – LoRa® |
| Počet kanálů | 3 |
| Komunikace | Obousměrná |
| Barva | Bílý, červený |
| Typ baterie | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Provozní teplota | -5 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 45 × 56 × 11 mm |
| Baterie | ✔ Přiložena |
| Nástěnný držák | ✘ Lze dokoupit samostatně |
| Kroužek na klíče | ✔ Přiložen |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu