Dálkový ovladač Nice MYGO 8
Výrobce: Nice
Index výrobce: MYGO8
Kód: 682
Vysílač s 8 tlačítky, pracující na frekvenci 433.92 MHz a kompatibilní s kódováním BD a v režimu kompatibility s O-Code, FLoR, ET Blue, Peccinin a Linear.
Technická specifikace
| Frekvence | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódování | Nice O-Code, ET Blue, Peccinin, Linear, FLoR |
| Počet kanálů | 8 |
| Barva krytu | Černý |
| Typ baterie | 1 × CR2430, 3 V |
| Stupeň krytí | IP30 |
| Provozní teplota | -5 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 72 × 110 × 34 mm |
| Baterie | ✔ Přiložena |
| Nástěnný držák | ✘ |
| Kroužek na klíče | ✔ Přiloženo |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu