Dálkový ovladač Nice MYGO 2 FM
Výrobce: Nice
Index výrobce: MYGO2FM
Kód: 686
Vysílač se 2 tlačítky, pracující na frekvenci 868,46 MHz a kompatibilní s kódováním O-Code. Pouze pro produkty Nice vybavené Rádiový přijímač pracující na frekvenci FM.
Technická specifikace
| Frekvence | 868,46 MHz |
|---|---|
| Kódování | Nice O-Code |
| Počet kanálů | 2 |
| Barva krytu | Modrý |
| Typ baterie | 1 × CR2430, 3 V |
| Stupeň krytí | IP30 |
| Provozní teplota | -5 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 72 × 110 × 34 mm |
| Baterie | ✔ Přiložena |
| Nástěnný držák | ✘ |
| Kroužek na klíče | ✔ Přiloženo |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu