Dálkový ovladač Nice Era INTI – INTI2B – Modrý
Výrobce: Nice
Index výrobce: INTI2B
Kód: 1129
Miniaturní vysílač se 2 tlačítky. Pracující na frekvenci 433,92 MHz a kompatibilní s kódováním O-Code a FLOR. Dvoubarevné plastové pouzdro – zadní strana bílá, přední modrá.
Technická specifikace
| Frekvence | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódování | Nice O-Code, FLoR |
| Počet kanálů | 2 |
| Barva |
Přední strana – modrá Zadní strana – bílá |
| Napájení | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP40 |
| Hmotnost | 14 g |
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 30 × 56 × 9 mm |
| Baterie | ✔ Přiložena |
| Kroužek na klíče | ✔ Přiložen |
| Nástěnný držák | ✘ |
Výrobce / Odpovědný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Itálie
Telefonní číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu