Fjärrkontroll kompatibel med Tousek – 868 MHz
Tillverkare: Proxima
Tillverkarindex: PXANTUS868
Index: 1175
EAN:
5904151025736
Sändare med 4 knappar, som arbetar på frekvensen 868,3 MHz och är kompatibel med kodningen Tousek RS 868. Hänge gör det möjligt att bära den med nycklarna. Produkt från det polska företaget Proxima.
Teknisk specifikation
| Frekvens | 868,3 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 4 |
| Kodning | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modulation | FSK |
| Batterityp | 1 × 3 V, CR2 |
| Mått | ⌀28 × 40 mm |
| Drifttemperatur | 0 °C ÷ +50 °C |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✘ |
| Batteri | ✔ Inkluderad |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Proxima Sp.j. W.M. Fredrych, M. Fredrych
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polen
Telefonnummer: +48 56 660 20 00
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polen
Telefonnummer: +48 56 660 20 00
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris