Fjärrkontroll för cigarettändaruttag – kompatibel med Tousek – 433 MHz
Tillverkare: Proxima
Tillverkarindex: PXAZTUS433
Index: 1173
Sändare med 1 knapp, men som gör det möjligt att styra 4 enheter genom flera klickningar, som arbetar på frekvensen 433.92 MHz och är kompatibel med kodningen Tousek RS 433. Avsedd för montering i bilens cigarettändaruttag. Drivs av det medföljande batteriet. Produkt från det polska företaget Proxima.
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 4 |
| Kodning | Tousek Rolling Code RS 433 |
| Modulation | AM / ASK |
| Batterityp | 1 × 3 V, CR2 |
| Mått | ⌀28 × 40 mm |
| Drifttemperatur | 0 °C ÷ +50 °C |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✘ |
| Batteri | ✔ Inkluderad |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Proxima Sp.j. W.M. Fredrych, M. Fredrych
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polen
Telefonnummer: +48 56 660 20 00
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polen
Telefonnummer: +48 56 660 20 00
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris