Fjärrkontroll Tousek BT40-1B
Tillverkare: Tousek
Tillverkarindex: 13150010
Index: 1234
Sändare med 1 knapp som arbetar på frekvensen 40,685 MHz och är kompatibel med kodningen Tousek BT 40. Hölje av plast. Utrustad med nyckelring.
Teknisk specifikation
| Frekvens | 40,685 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 1 |
| Kodning | Tousek BT 40 |
| Modulering | AM / ASK |
| Batterityp | 1 × 12 V, GP23A |
| Mått | 45 × 84 × 13 mm |
| Drifttemperatur | -10 °C till +55 °C |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Medföljer |
| Batteri | ✔ Medföljer |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Österrike
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Österrike
Telefonnummer: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris