Fjärrkontroll NiceHome MANDI 4
Tillverkare: NiceHome
Tillverkarindex: MANDI4
Index: 2111
EAN:
8050506254249
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | NiceHome New Generation, OD-Code |
| Antal kanaler | 4 |
| Höljets färg | Vit |
| Batterityp | 3 V, 1 × CR2430 |
| Kapslingsklass | IP30 |
| Drifttemperatur | -5 °C ÷ +55 °C |
| Mått | 72 × 110 × 34 mm |
| Batteri | ✔ Ingår |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Ingår |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris