Fjärrkontroll Nice MYGO 2
Tillverkare: Nice
Tillverkarindex: MYGO2
Index: 680
Sändare med 2 knappar, som arbetar på frekvensen 433.92 MHz och är kompatibel med kodningen BD samt i kompatibilitetsläge med O-Code, FLoR, ET Blue, Peccinin och Linear.
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | Nice O-Code, ET Blue, Peccinin, Linear, FLoR |
| Antal kanaler | 2 |
| Höljets färg | Svart |
| Batterityp | 1 × CR2430, 3 V |
| Skyddsklass | IP30 |
| Drifttemperatur | -5 °C ÷ +55 °C |
| Mått | 72 × 110 × 34 mm |
| Batteri | ✔ Medföljer |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Medföljer |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris