Fjärrkontroll MOOVO MT4V
Tillverkare: Moovo
Tillverkarindex: MT4V
Index: 1253
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | 64-bitars rullande kod |
| Antal kanaler | 4 |
| Strömförsörjning | 1 × CR2032, 3 V |
| Skyddsklass | IP40 |
| Vikt | 25 g |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Mått | 40 × 70 × 8 mm |
| Batteri | ✔ Inkluderat |
| Nyckelring | ✔ Inkluderat |
| Väggfäste | ✘ |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris