Diaľkový ovládač Nice ON3ELR – LR
Výrobca: Nice
Index výrobcu: ON3ELR
Kód: 355
Obojsmerný vysielač s 3 tlačidlami, pracujúci na frekvencii 433,75 MHz a kompatibilný s kódovaním LR. Kompatibilný iba s rádiovým prijímačom Nice OXILR.
Technická špecifikácia
| Frekvencia | 433,75 MHz |
|---|---|
| Kódovanie | Nice LR – LoRa® |
| Počet kanálov | 3 |
| Komunikácia | Obojsmerná |
| Farba | Biely, červený |
| Typ batérie | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Prevádzková teplota | -5 °C ÷ +55 °C |
| Rozmery | 45 × 56 × 11 mm |
| Batéria | ✔ Priložená |
| Nástenný držiak | ✘ Možné dokúpiť samostatne |
| Krúžok na kľúče | ✔ Priložené |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu