Diaľkový ovládač Nice MYGO 8
Výrobca: Nice
Index výrobcu: MYGO8
Kód: 682
Vysielač s 8 tlačidlami, pracujúci na frekvencii 433.92 MHz a kompatibilný s kódovaním BD a v režime kompatibility s O-Code, FLoR, ET Blue, Peccinin a Linear.
Technická špecifikácia
| Frekvencia | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódovanie | Nice O-Code, ET Blue, Peccinin, Linear, FLoR |
| Počet kanálov | 8 |
| Farba krytu | Čierny |
| Typ batérie | 1 × CR2430, 3 V |
| Stupeň krytia | IP30 |
| Prevádzková teplota | -5 °C ÷ +55 °C |
| Rozmery | 72 × 110 × 34 mm |
| Batéria | ✔ Súčasťou balenia |
| Nástenný držiak | ✘ |
| Krúžok na kľúče | ✔ Súčasťou balenia |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu