Diaľkový ovládač Nice Era INTI – INTI2R – Červený
Výrobca: Nice
Index výrobcu: INTI2R
Kód: 1123
Miniatúrny vysielač s 2 tlačidlami. Pracujúci na frekvencii 433,92 MHz a kompatibilný s kódovaním O-Code a FLOR. Dvojfarebný plastový kryt – zadná strana biela, predná červená.
Technická špecifikácia
| Frekvencia | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódovanie | Nice O-Code, FLoR |
| Počet kanálov | 2 |
| Farba |
Predná strana – červená Zadná strana – biela |
| Napájanie | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP40 |
| Hmotnosť | 14 g |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozmery | 30 × 56 × 9 mm |
| Batéria | ✔ Priložená |
| Krúžok na kľúče | ✔ Priložené |
| Nástenný držiak | ✘ |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu