Code keypad Came S5000
Manufacturer: Came
Manufacturer’s index: S5000
Index: 630
EAN:
8050456016089
Technical specification
| Installation | External |
|---|---|
| Protection rating | IP54 |
| Power supply | 12V - 24V ac/dc |
| Dimensions | 80 × 130 × 40 mm |
| Number of combinations | 16 777 216 |
| Number of digits in code | Max. 8 |
| Operating temperature | -20°C ÷ +55°C |
| Material | Aluminum alloy / painted parts |
Manufacturer / Responsible entity
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italy
Telephone: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italy
Telephone: +39 0422 4940
The price of this product is determined based on an individual quotation.
ASK FOR A QUOTE
Show details
Sales unit:
pieces
pieces
Minimum quantity:
1 piece
1 piece