Manufacturer:
Manufacturer’s index:
Index: 1724
Technical specification
| Frequency | 433.92 MHz - KeeLog SPACE |
|---|---|
| Number of channels | 2 |
| Housing color | Black |
| Battery | 1 x 23A, 12V |
| Protection rating | IP20 |
| Operating temperature | -20°C ÷ +55°C |
| Weight | 22 g |
| Dimensions | 44 × 67 × 17 mm |
| Battery | ✔ Included in delivery |
| Key ring | ✔ Included in delivery |
| Wall holder | ✘ |
Manufacturer / Responsible entity
Telephone:
For larger orders or projects, we offer the possibility of price negotiation.
Negotiate price